Op 18 december viert Schulman B.V. zijn 145-jarig bestaan met een exclusieve selectie van 145 topkavels. De veiling brengt hoogtepunten uit de Zeeuwse Leeuw Collectie en de Cherry Tree Collection, met zeldzame munten, goudstukken en bijzondere provinciale uitgaven. Een compacte maar hoogwaardige collectie die het numismatische erfgoed van 145 jaar weerspiegelt. Bekijk de kavels in Amsterdam en bied in de zaal of online.
Ja. Registratie is verplicht voor elke veiling en wordt binnen 1 tot 2 werkdagen goedgekeurd. Voor live bieden is een creditcard vereist als veiligheidscontrole.